6 En İyi Toplu E-posta Gönderme Firması

Share on linkedin
Share on email
Share on print
Toplu e-posta firmalarını seçmeden önce dikkat etmeniz gerek en önemli sorulardan biri, sizin ihtiyaçlarınıza uygun mu ?
Toplu e-posta firmalarını seçmeden önce dikkat etmeniz gerek en önemli sorulardan biri, sizin ihtiyaçlarınıza uygun mu ?
İçindekiler

Yüksek bedeller ödeyerek hiç kullanmayacağınız ve ihtiyacınız olmayan özelliklere para vermekten kaçınmalısınız. Özellikle aylık 1 adet e-bülten ve 1 adet kampanya yapacaksınız sürükle-bırak e-posta tasarım aracı ve kullanımı kolay bir ara yüzü olan bir toplu e-posta gönderme firması sizin için uygun olacaktır. Ama daha komplike tümleşik algoritmalara, tetikleyicilere ve otomasyona sahip bir toplu e-posta gönderme ihtiyacınız bulunuyor ise, o zaman yine ihtiyaçlarınızı belirleyip ona göre bir paket belirlemeniz, verimli ve hesap verilebilir bir bütçeye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Aşağıda bulunan tüm firmalardan teklif alabilmeniz için iletişim bilgilerini de belirttik. Aşağıda belirttiğimiz tüm toplu mail gönderme firmasından teklif ve bilgi almanız sizin faydanıza olacaktır.

Euromessage

Toplu e-posta gönderimi denilince Türkiye’de akla gelen kuruluşların en başında geliyor Euromessage.  Bunun nedeni elbette bu işi 2002 yılından  beri bu işi yapıyor  olmaları ve uzun süreden beri pek çok büyük global markanın servis sağlayıcısı olarak hizmet vermeleri. Basit bir şekilde toplu e-posta gönderebileceğiniz gibi, pek çok otomasyon ve tümleşik pazarlama faaliyetleri ile ilgili de hizmet alabilirsiniz.

En i̇yi 6 toplu e-posta gönderme firması ( türkiye)
Euromessage | Pazarlama Otomasyonu algoritmasından bir örnek

Özet olarak Euromessage; kurumsal düzeyde çok kanallı kampanya yönetimi, analitik öngörü, raporlama ve otomasyon araçları ile ek yazılım kurulumu gerektirmeden herhangi bir modern web tarayıcısından doğrudan erişilebilen güvenilir, ölçeklenebilir ve entegre bulut bazlı bir platform.

En i̇yi 6 toplu e-posta gönderme firması ( türkiye)
Euro Message | Omni channel pazarlama diagramı

2002 yılında kurulan Related Digital’e bağlı olan Euromessage, Türkiye’nin en büyük entegre dijital pazarlama şirketlerinden biri. 2014 yılında Visilabs, 2016 yılında Semanticum gibi yazılım, analiz ve takip teknolojilerinde bilgili olan 2 şirketi bünyesine katan RD, müşterilerine daha sonuç odaklı veriye dayalı bir pazarlama hizmeti vermenin çabasında.

 

Fiyatlandırma:  Fiyatlandırmaları açık değil. İletişime geçip teklif talep etmeniz gerekiyor.

Bazı referanslar: Morhipo, Trendyol, Markafoni, Ebebek, Sahibinden, Vakko, Türk Hava Yolları, Starbucks, Siemens.

Neden Euromessage?: Eğer iyi bir bütçeniz var ve kaliteli, sonuç odaklı toplu e-posta gönderme firması arıyorsanız Euromessage size uygun bir tercih olacaktır.

İletişim Numara:  +90 212 343 07 38-39-41

E-posta adresi: sales@relateddigital.com

INBOX

2011 yılından beri  sadece toplu e-posta gönderme firması olmak için odaklanan INBOX‘ın serüveni, 2009 yılında bir web tasarım ofisi olarak başlamış. Toplu e-posta gönderimi,  Özel E-posta hazırlama ve API entegrasyonları ile   INBOX ve kendi şirket sistemleriniz arasında data transferini sağlayabilir, aynı zamanda üçüncü parti sistemlerden INBOX’a doğrudan veri alabiliyorsunuz.

En i̇yi 6 toplu e-posta gönderme firması ( türkiye) use inbox ajansara
INBOX | Kullanıcı Panelinden bir görüntü. Barış Manço

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=vF_ZArO9ljI&ab_channel=INBOX” align=”center”][vc_empty_space][vc_column_text]Özet olarak INBOX; Kaliteli, kolay, anlaşılır ve fiyat/performansı yüksek kaliteli hizmet alabileceğiniz bir toplu e-posta gönderme firması.

Fiyatlandırma:  https://useinbox.com/tr/fiyatlar   (Bu ibareyi yazmazsam olmaz. Bazen paket fiyatlar bazı kurumların ekonomik anlamda ihtiyacını tam olarak karşılamayabilir. INBOX böyle durumlarda müşterisine özel paket dışı teklif sunabilmektedir.)

Bazı referanslar:  TFF, ASUS, Yıldız Teknik Üniversitesi, Kosifler Oto, Fil’m Hafızası

Neden INBOX?: Sürdürülebilir, kaliteli bir şekilde toplu e-posta göndermek  ve 1 dakikada hiç bir kod bilmeden güzel e-posta tasarımları hazırlamak istiyorsanız  INBOX size göre. Fiyat/Perfomans olarak oldukça iyi.

İletişim Numara:  850 840 95 70

E-posta adresi: destek@useinbox.com

Revotas

Revotas sadece toplu e-posta pazarlama hizmeti sunmuyor bunun haricinde, İçerik yönetimi / CMS, kampanya yönetimi / Content Management, veri tabanı yönetimi / Database Management, form yönetimi, CRM / Müşteri ilişkileri yönetimi, SMS ile tümleşik bir pazarlama çözümü sunuyor.

 
En i̇yi 6 toplu e-posta gönderme firması ( türkiye) revotas ajansara
REVOTAS | Kullanıcı panelinden bir görüntü
En i̇yi 6 toplu e-posta gönderme firması ( türkiye) revotas ajansara
REVOTAS | Pazarlama otomasyonundan bir görüntü. Eğer okuyabilirseniz.

Fiyatlandırma: Fiyatlandırmaları açık değil. İletişime geçip teklif talep etmeniz gerekiyor.

Bazı referanslar: Onurair, Aksigorta, Little Ceasars Pizza, Arzum, Bauhaus, Joker, Loft

Neden Revotas?: Eğer iyi bir bütçeniz ve pazarlama otomasyonuna ihtiyacınız var ise euromessage ile birlikte teklif isteyeceğiniz bir toplu e-posta gönderme firması olacaktır.

İletişim Numara:  0212-8090742

E-posta adresi: info@revotas.com

SendPulse

Şubat 2015’te hizmet vermeye başlayan SendPulse, Türkiye pazarında oldukça yeni olmasına rağmen verdiği hizmetler, kolay arayüzü ve makul fiyatlandırmasıyla seçenekleriniz arasında yer alabilir.

En-i̇yi-6-toplu-e-posta-gönderme-firması-türkiye-sendpulse-ajansara-1
SENDPULSE | Sürükle ve Bırak Editör
En-i̇yi-6-toplu-e-posta-gönderme-firması-türkiye-sendpulse-ajansara-1
SENDPULSE | Çeşitli Entegrasyonlar
 

Fiyatlandırma:  https://sendpulse.com.tr/prices

Bazı referanslar:  Beta Tea, British English, Krispy Creme, Swatch, Karcher

Neden SendPulse?: Eğer pek çok platform ile kolay kullanımlı bir şekilde entegrasyon yapmak istiyorsanız, Sendpulse, size uygun bir toplu e-posta gönderme firması olacaktır.

İletişim Numara:  +90 212 343 07 38-39-41

E-posta adresi: sales@relateddigital.com

MailGraf

Teklif alabileceğiniz bir başka toplu e-posta gönderme firması ise, Mailgraf.  Inbox, SendPulse ile benzer özelliklere sahip. Hizmetlerini ayrıntılı olarak incelemek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Herhangi bir açık fiyatlandırma bilgisi bulunmuyor. Buradan teklif  alabilirsiniz.

Bazı referanslar:  Bosch, İBB, Sodexo, İstikbal, Holiday Inn

Neden Mailgraf?: Eğer pek çok platform ile kolay kullanımlı bir şekilde entegrasyon yapmak istiyorsanız Mailgraf, size uygun bir toplu e-posta gönderme firması olacaktır.

İletişim Numara:  0850 532 56 20 – 0212 963 32 03

E-posta adresi:iletisim@mailgraf.com

MailChimp

Mailchimp 2001 yılında kurulan bir toplu e-posta gönderme firması. Tanımayan, görmeyen kullanmayan pazarlama profesyoneli oldukça azdır. (Kullanmadım diyorsanız üzülmeyin. Kesin bir platformda farkında olmadan kullanmışsınızdır.)   Eğer şirketinize ait wordpress veya drupal tabanlı bir internet siteniz varsa, Mailchimp’in ve diğer geliştiricilerin sunduğu pluginlerle zengin bir şekilde veri tabanınızı büyütebilirsiniz. Mailchimp’in tasarımı ve kullanımını her zaman soğuk ve oldukça sade bulsam da hiç bir teklif almadan, temel bilgilerinizi vererek hemen kayıt olabilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Size tavsiyem: Eğer hiç bir toplu e-posta gönderme aracı kullanmamışsanız ve yeni deneyimlemeye başlayacaksınız bu platformu deneyebilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı anlayabilir ve çalışmak istediğiniz diğer toplu e-posta firmalarını daha iyi değerlendirebilirsiniz.

 

Fiyatlandırma:  https://mailchimp.com/pricing

Neden Mailchimp?: Bu işlerde yeniyseniz ve  toplu e-posta gönderimini deneyimlemek istiyorsanız Mailchimp sizin için doğru adres.Diğer göz atabileceğiniz toplu e-posta gönderme firmaları- Global

ActiveCampaign – Gelişmiş E-posta Otomasyonu

GetResponse – Pek çok ek özellik

MailerLite – Uygun fiyat

Sendinblue – İyi otomasyona sahip ve uygun fiyatlı

Moosend –  Pek çok  ek özellik var

Benchmark – Ücretsiz e posta sınırı yüksek

ConvertKit – Gelişmiş kullanıcı hedefleme

Newsletter2Go – Sadece gönderdiğiniz e-postalar için para ödüyorsunuz. Veri bankanızda bulunan kişiler için bir para ödemiyorsunuz.

Omnisend – E- ticaret için uygun özellikleri var

E-posta kampanyası oluşturmanın 7 etkin yolu yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın
Yorum
İsim
E-posta

İlginizi Çekecek Yazılar

Sürdürebilir Başarı İçin Ajansara'ya Şimdi Kayıt Olun!

Şeffaf, Güvenilir ve Tarafsız Bir Platform

Hemen Teklif Alın!

1
2
3
4
Ajans Kategorisi

Ajans kategorisini seçmekle başlayın,

Hizmetler

İstediğiniz hizmeti seçin,

Önceki
Detaylar

Aradığınız hizmeti daha iyi anlamak istiyoruz,

Önceki
Devam
İletişim Bilgileri

Size ulaşmamız için iletişim bilgilerinize ihtiyacımız var

Gönder
Önceki