Ajansara Kara Logo E-Ticaret Nasıl Yapılır Ajansara

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

Sadece projenizin ihtiyaçlarınızı yazmanız yeterli,
gerisini bize bırakın.

1
2
3
4
Projenizin ihtiyaçlarını paylaşın
İhtiyaçlarınıza en uygun ajansları belirleyelim
24 saat içinde 1-4 ajans projeniz ile ilgili sizinle iletişime geçsin
Size uygun ajansı seçin ve projenize hemen başlayın

Günümüzde, kedi tasması satan işletmelerin bile çevrimiçi bir mağazaraya sahip olması gerekir. 

İş dünyasından anlayan iş insanları, bu büyüyen pazarı anlıyor ve bu nedenle satışlarını artırmak için e-ticaret çözümlerini dahil ediyorlar. E-ticaret çözümlerine olan talebin artması, BT(Bilgi Teknolojileri) pazarında birçok e-ticaret geliştirme şirketinin ortaya çıkmasına neden oldu.

Hazır E-Ticaret paketleri, detaylı fiyatlandırmalar ve düşük maliyetli çözümler için “E-Ticaret Sitesi Fiyatları”  yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

E-ticaret nedir?

Elektronik ticaret veya internet ticareti olarak da bilinen e-ticaret, interneti kullanarak mal veya hizmet alım satımı ve bu işlemleri gerçekleştirmek için para ve veri transferini ifade eder. E-ticaret genellikle fiziksel ürünlerin çevrimiçi satışına atıfta bulunmak için kullanılır, ancak aynı zamanda internet aracılığıyla kolaylaştırılan her türlü ticari işlemi de tanımlayabilir.

E-ticaret, çevrimiçi bir işi yürütmenin tüm yönlerini ifade ederken, e-ticaret özellikle mal ve hizmetlerin işlemlerini ifade eder.

E-ticaretin tarihi ilk çevrimiçi satışla başlar: 11 Ağustos 1994’te bir adam Sting grubunun bir CD’sini bir Amerikan perakende platformu olan NetMarket web sitesi aracılığıyla arkadaşına sattı. Bu, tüketicinin World Wide Web yoluyla bir işletmeden bir ürün satın almasının ilk örneğidir – veya bugün bildiğimiz şekliyle “e-ticaretin”.

Bu tarihten sonra e-ticaret, ürünlerin çevrimiçi perakendeciler ve pazar yerleri aracılığıyla keşfedilmesini ve satın alınmasını kolaylaştırmak için oldukça gelişti.

Serbest çalışanlar, küçük işletmeler ve büyük şirketlerin tümü, mallarını ve hizmetlerini geleneksel çevrimdışı perakendeyle mümkün olmayan bir ölçekte satmalarını sağlayan e-ticaretten yararlandı.

Küresel perakende e-ticaret satışlarının 2020 yılına kadar 27 trilyon dolara ulaştığı tahmin ediliyor.

E-Ticaret Web Sitesi Geliştirmenin Faydaları Nelerdir?

Aşağıdakiler, E-Ticaret Web Geliştirme’ye ve bir websitesine yatırım yapmanın temel avantajlarıdır.

1. Düşük İşletme Maliyeti

Bir çevrimiçi mağaza işletmek için bir e-ticaret web sitesi oluşturmak, fiziksel bir mağaza kurmak için gereken yatırımla karşılaştırıldığında son derece düşük maliyetlidir. Bir e-ticaret web sitesiyle ayrıca  çevrimiçi mağaza yönetiminin envanter yönetimi, müşteri desteği, alışveriş sepeti yönetimi, fiyat yönetimi gibi pek çok unsurunu aynı anda görebilir, yönetebilir ve buna göre hızlı tepki verebilirsiniz.

2. Kesintisiz Kullanılabilirlik

Bir e-ticaret web sitesi, tüketicilere 7/24 365 gün mal satın alma fırsatı sunarak, satış platformuna sürekli erişim ile daha fazla potansiyel müşteriye olanak tanır. E-ticaret siteleri, dünyanın her yerinden müşteriler için uygun bir seçenek olduğunu kanıtlayarak, alıcı sayısını ve sipariş sayısını artırıyor.

3. Müşterileri Anlayın

İşletmelerin istatistikleri takip etmek için güvenilir bir yöntemi varsa, müşterilerin ihtiyaçlarını ve satın alma alışkanlıklarını anlamak daha kolaydır. E-ticaret geliştirme çözümleri, karar vericilere, diğer matrislerin yanı sıra ilgi alanlarını analiz ettikten sonra, hedef kitleyi doğru bir şekilde hedeflemek ve daha verimli bir şekilde satış yapmak için müşteri kişiliği oluşturmada yardımcı olur.

Pek çok e-ticaret analiz görüntüleme aracı veriyi görselleştiği için hedef kitlenizi ve satış grafiklerinizi kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

4. Kolay Pazar Penetrasyonu

E-ticaret web sitesi, markaların sektörde kendileri için hızla bir yer oluşturmasına olanak tanır. En iyi E-Ticaret web sitesi geliştirme şirketlerinin yardımıyla, müşteriler arasında güveni artıran ve geniş bir müşteri tabanı oluşturmaya yardımcı olan profesyonel bir site tasarlar.

5. Üst Satış Fırsatları

Online mağazalar, işletmelere müşteri tarafından daha önceden yapılan satınaldıkları ürünlerler ilgili ürünleri önlerine sunarak satış olasılığını artırmaktadır. Ayrıca, iyi tasarlanmış bir e-ticaret sitesi, alıcıyı daha fazla alışveriş yapmaya ikna etmek için cazip teklifler sunabilir.

En Popüler e-Ticaret Geliştirme Platformu Hangileri?

Aşağıda, sektörde bulunan en iyi e-ticaret platformlarından bazılarının listesini bulabilirsiniz. Ayrıntılı liste için tıklayın

1. Magento 

Magento, ücretsiz bir CMS ve dünyanın önde gelen e-ticaret geliştirme platformlarından biridir. Magento ayrıca B2C, B2B veya hibrit modellere sahip işletmeler için yüksek düzeyde esneklik sunar. Gerekli tüm ayarlara ve uzantılara sahip olduğu için oldukça ölçeklenebilir. Magento, küçük ve orta ölçekli e-ticaret işletmeleri için idealdir. 

Avantajlar: Magento, çevrimiçi mağaza sahiplerine web tasarımını ihtiyaçlarına göre özelleştirme özgürlüğü veren sayısız CSS özelleştirmesi sunar. Ayrıca mağazanın herhangi bir barındırma(hosting) şirketini engelsiz bir şekilde seçmesine izin verir. Magento E-Ticaret geliştirme platformu, çok çeşitli yabancı para birimlerini dinamik olarak desteklediği için uluslararası bir çevrimiçi mağazayı barındırmak için idealdir. 

2. WordPress & WooCommerce 

WooCommerce, kurulumu son derece uygun olan ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Kendi kendine barındırılan bir CMS olduğundan, mükemmel bir e-ticaret web sitesi tasarlamak için açık kaynak kodu, bireysel yaklaşım ve temel analitik gibi gerekli tüm özelliklere sahiptir.

Avantajlar: WordPress’in aşinalığı, e-ticaret geliştiricilerinin eStore’u hızlı bir şekilde profesyonel bir görünüm sağlarken tasarlamasına olanak tanır. WooCommerce’in POS’u sık sık güncellenir ve bu da kullanıcıların güvenlikle ilgili endişelerini ortadan kaldırır. Dahası, hataları ve aksaklıkları bulmayı ve ortadan kaldırmayı kolaylaştıran tek tıklamayla sisteme güncelleme yapabilirsiniz.

3. Shopify 

Shopify, sitenin bakımını denetleyen ve beklenmedik trafik hacimlerinde bile sitenin sorunsuz çalışmasını sağlayan, tamamen kendi kendine barındırılan bir e-ticaret geliştirme platformudur.

E-ticaret

Avantajlar: Shopify’ı dahil etmenin en önemli avantajı, iş ihtiyaçlarına göre kolayca ölçeklendirilebilmesidir. Ayrıca, tek bir platform kullanarak birden fazla çevrimiçi mağazayı yönetme sürecini de basitleştirir. Ayrıca, Facebook ve Pinterest gibi sosyal medya kanalları ile olan ortaklığı sayesinde alıcı, siteye yönlendirmek zorunda kalmadan alışverişlerini zahmetsizce gerçekleştirebilir. 

4. BigCommerce 

BigCommerce, son derece güvenilir ve esnek bir e-ticaret geliştirme platformudur. İlk mağaza kurulumu, çok çeşitli temalar ve eklenti entegrasyonu, mağaza özelleştirme, SEO vb. gibi A’dan Z’ye e-ticaret geliştirme çözümleri sunar.

Avantajlar: BigCommerce e-Ticaret platformu, eStore sahibinin karşılaştığı sorunları çözmek için 7/24 destek sunar. Ürün sendikasyonu ve alışveriş beslemeleri özelliği sayesinde siteye daha fazla organik trafik çekebilme özelliğine sahiptir. Kolay envanter yönetimi arayüzü sayesinde iadeleri de zorlanmadan yönetir. Dahası, inanılmaz derecede mobil uyumludur ve tüm büyük ödeme ağ geçitlerini destekleyerek müşteriler için olağanüstü bir satın alma deneyimi garanti eder. 

5. OpenCart 

OpenCart, deneyimli e-ticaret geliştiricileri için en uygunudur. Sınırsız ürün kategorileri, çok dillilik, analitik raporlar vb. gibi çok sayıda mükemmel özellik sunar. Bununla birlikte, OpenCart e-Ticaret geliştirme platformunun ölçeklendirilmesi zordur.

Avantajlar: OpenCart, sayfa yükleme süresini önemli ölçüde azaltan ve mağaza hızını artıran AJAX teknolojisini kullanır. Ayrıca, sahiplerin tek bir yönetici panosu kullanarak birden fazla mağazayı yönetmesine ve yönetmesine olanak tanıyan çoklu mağaza işlevini de destekler. Ayrıca, farklı varsayılan para birimleri, site dili, vergi ayrımı vb. sunarak ayrı çevrimiçi mağazaların farklı ülkeler için yerelleştirilmesini sağlayabilir.

Projenize uygun yazılım şirketlerinden teklif alın

Projeniz için ücretsiz fiyat teklifi alın

Neden En İyi e-Ticaret Web Geliştirme Şirketine Dış Kaynak Kullanımı?

İyi bir  e-ticaret desteği almak endüstrisinde bir yer oluştururken size profesyonel rehberlik sağlayabilir. Ayrıca endüstri uzmanları, alışveriş sepetinin terk edilmesi, sitede gecikme vb. gibi sorunları en aza indirmede işletmelere yardımcı olabilir.

Aşağıdakiler, doğru bir e-ticaret geliştiricisiyle ortak olmanın en önemli avantajlarıdır.

1. Yardım

Bir e-ticaret sitesi kurmadan önce, işletme sahipleri, çevrimiçi mağazalarını potansiyel müşterilere nasıl sunmak istediklerini bilmelidir. Deneyimli bir e-ticaret geliştiricisi, son ürünü görselleştirmenize yardımcı olmak için web sitesinin bir düzenini oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, tüm projeyi geliştirmek için ek öneriler sunabilirler.

2. Zaman ve paradan tasarruf sağlar

Profesyonel yardıma sahip olmak, işletmelerin aşırı harcamaları azaltırken kusursuz bir şekilde çalışan bir e-ticaret sitesine sahip olmalarını sağlar. E-Ticaret web sitesi geliştirme şirketi, müşterilerin neye ihtiyaç duyduğunu tam olarak anlar ve özelleştirilmiş bütçe çözümleri sunar. Ayrıca, uzmanlıkları, yüksek kaliteyi garanti ederken ürünü zamanında teslim etmelerine olanak tanır.

3. Çekici tasarım

Sitenin tasarımı, müşterileri daha fazlasını keşfetmeye teşvik eden ana faktörlerden biridir.  B2B e-ticarette uzmanlaşmış bir geliştiriciyle çalışmak, size pazardaki rakiplerinize göre avantaj sağlar. Ayrıca, bir e-ticaret web geliştirme şirketi, kullanıcı dostu bir web sitesi sunmak için büyük olasılıkla profesyonel kodlayıcılar, grafik tasarımcılar, logo tasarımcıları barındırır.

İdeal e-Ticaret Geliştirme Şirketi Nasıl Seçilir?

En iyi e-ticaret geliştiricileri, şirket için kusursuz web sitesi operasyonları geliştirmede en iyi becerilerini kullanmakta birleşirler. Ancak, işletmelerin e-ticaret projelerinin başarılı olması için doğru şirketi seçmeleri gerekir.

1. Uzmanlık

Sektörün bilgisi çok önemlidir. E-ticaret web siteleri kuran firmaları listeye alırken firmaların portföylerini de hesaba katmak gerekir. Bu, projeyi gerçekleştirebilecek ideal hizmet sağlayıcıyı ayırt etmenize yardımcı olacaktır. Size önceki müşterilerinin referanslarını ve tanıklıklarını sağlamalarını isteyin . Böylelikle, en iyi işi teslim edebilecekleri kısa listenizi oluşturabilirsiniz. Ajansara‘dan varsa profilleri incelenebilir.

2. Destek

Çekici ve iyi işleyen bir e-ticaret web sitesi oluşturmak projenin sonu değildir. Sadece başlangıcıdır. Sitenin arızalanabileceği veya güncellenmesi gerekebileceği zamanlar olacaktır. Site yayınlandıktan sonra site ölçeklenebilirliği ve bakım seçenekleri sunan e-ticaret geliştirme çözümü sağlayıcılarını seçin. Belirli yeni özellikleri entegre etmeniz veya müşterinin satın alma deneyimini basitleştirmek için site navigasyonunu değiştirmeniz gerektiğinde bu değişiklikleri uygulayacak bir ajans veya yazılım şirketi bulmalısınız.

3. Adanmışlık

Sizin kadar  e-ticarete bağlı olan bir e-ticaret geliştiricisini işe alın. Bunu belirlemek için, ilk toplantılar sırasında katılımlarına dikkat edin. Satışlarınızı artırabilecek farklı fikirleri olup olmadığını analiz edin. Dahası, projenize karşı sorumluluklarını gösterdiği için hızlı yanıtlar sunan bir şirketi kısa listeye ekleyin.

4. Bütçe

İhtiyaç duyduğunuz özelliklerin ve bunun için ne kadar harcamak istediğinizin bir listesini yapın. Ardından e-ticaret web geliştirme şirketleriyle iletişim kurun ve bütçenize uygun hizmet sağlayıcıları kısa listeye alın. B2B E-Ticaret şirketlerinden ayrıntılı bir teklif isteyin ve buna göre pazarlık yapın. 

Aşağıda, sektörde bulunan en iyi e-ticaret platformlarından bazılarının listesini  ve fiyatlandırmalarını bulabilirsiniz. Ayrıntılı liste için tıklayın

5. Takım

İhtiyaçlarınızı düzenli olarak ileteceğiniz kişiler olduğundan, e-ticaret web sitenizde çalışacak ekibi tanıyın. Proje yöneticilerinin, geliştiricilerin, tasarımcıların vb. Linkedin profilleri gibi profesyonel hesaplarını gözden geçirin. Ekibin uzmanlığını, bilgisini ve geçmiş e-ticaret geliştirme projelerini değerlendirdikten sonra doğru e-ticaret geliştirme şirketiyle anlaşmanızı yapabilirsiniz.

E-Ticaret geliştirme şirketiyle  anlaşmadan önce hangi soruları sormalısınız?

Bir web geliştirme şirketi ile işbirliği yapmadan önce, sorunsuz ve anlaşılır bir web geliştirme süreci sağlamak için belirli sorguları ele almak çok önemlidir.

Bu konudaki daha detaylı rehberimize ulaşın

1. Firmanız bu sektörde kaç yıllık tecrübeye sahip?

Deneyim, potansiyel bir e-ticaret geliştirme çözümleri sağlayıcısını listeye alırken çok önemli bir rol oynar. E-Ticaret geliştiricileri tarafından gerçekleştirilen önceki projelere çok dikkat etmelidir. Önceki projeler E-Ticaret web geliştirme hizmetlerinin kalitesini belirlemenize yardımcı olur. En iyi e-ticaret platformunu değerlendirmek ve seçmek için teklif alma bölümünden teklif alabilirsiniz.

2. E-ticaret yazılım şirketi sizinle nasıl iletişim kuracak?

İletişim, mükemmel bir e-ticaret web sitesi geliştirmenin anahtarlarından biridir. Sitenin geliştirilmesi boyunca dahil olursanız, olası hataları ortadan kaldıracaktır. Ayrıca, belirli değişiklikleri veya eklemeleri kolayca önerebilirsiniz. Bu nedenle, e-ticaret geliştirme şirketine iletişim tarzını sorun ve onlarla bağlantı kurmak için uygun bir zamana karar verin.

3. E-ticaret web sitesi geliştirme maliyeti ne olacak?

Bir e-ticaret uygulaması veya site oluşturma maliyeti arasındaki bir yere kadar değişebilir 100TL’den 150000TL+ ye çıkabilir . 

Maliyetler konusunda detaylı inceleme sayfasına geçmek için tıklayın

4. E-ticaret mağazamı hayata geçirmek ne kadar zaman alacak?

Bir e-ticaret web sitesi tasarımı oluşturma süresi, büyük ölçüde, entegre edilecek özelliklerin sayısına ve karmaşıklığına bağlı olsa da, e-Ticaret web geliştirme hizmeti sağlayıcısından zaman tahmini talep etmek daha iyidir.

Ortalama süre ile bir e-ticaret uygulaması tasarlamak için temel özellikleri arasında bir yerde olduğu 2 ila 5 aydır. Hazır paket alırsanız sitemin size açılması en fazla bir kaç saattir.

Ancak, genel bütçenizde bir artışa neden olsa da, zaman aralığını kısaltmak için projeniz üzerinde çalışan kişi / ekip sayısında artış talep edebilirsiniz.

Ayrıca, e-ticaret geliştirme şirketinden, projenin zamanında teslim edilmesini sağlamak için takip edebileceğiniz ayrıntılı bir zaman çizelgesi sağlamasını isteyin.     

5. E-ticaret sitesi tasarımı mobil uyumlu olacak mı?

Çevrimiçi mağazanızın başarısı için, müşterilerin siteye kendi seçtikleri cihazdan sorunsuzca erişmeleri çok önemlidir. Bu başarıya ulaşmak için, geliştiricilerin responsive bir e-ticaret sitesi oluşturması gerekir.

Gereksinimlerinizi açıkça belirtin ve e-ticaret geliştirme hizmeti sağlayıcısının web sitesini optimize etmek için alması gereken önlemlerle ilgili bilgi alın. Sayfa yükleme süresi, UI / UX, grafik tasarım vb. gibi sitenin diğer yönleri hakkında da soru sormanız önerilir. GTmetrix skorları ne olacak mesala?

6. E-ticaret web sitesi geliştirme şirketleri hangi özellikleri sunuyor?

Çoğu e-ticaret geliştiricisi, müşterileri için sadakat programları sunmanın yanı sıra çevrimiçi mağaza yöneticisinin manuel görevini kolaylaştırmak için yerleşik pazarlama araçları, promosyon yönetimi, depo yönetimi vb. içeren bir site tasarlar.

Ayrıca, bankanızla/pos sisteminizle entegre bir ödeme ağ geçidi sağlayıp sağlamadıklarını sorgulayın ve müşterilerinizin sağlam ve güvenli bir çevrimiçi işlem yöntemine sahip olması için bunun iki faktörlü kimlik doğrulama tabanlı olduğundan emin olun.

Projenize uygun yazılım şirketlerinden teklif alın

Projeniz için ücretsiz fiyat teklifi alın

Ziyaretçilerin sitenizi terk etmesine yol açan en önemli nedenler nelerdir?

Aşağıdakiler, alışveriş sepetinin terk edilmesinin kritik nedenleri ve durumu önlemek için birkaç çözümdür.

1. Karmaşık çıkış prosedürü

Müşteri ürününüzü çok beğenebilir; ancak, ihtiyaç duyduklarını kolayca almak için ödeyemezlerse, büyük olasılıkla hiçbir şey satın almadan siteden ayrılırlar. Dahası, kafa karıştırıcı şartlar ve koşullarla veya uzun formlarla karşılaşmak da onları sitenizi terk etmeye itebilir.

Çözüm: Form öğelerini en aza indirmek ve yalnızca en gerekli bilgileri almak, satın alma süresini önemli ölçüde azaltabilir. Uzun forma ihtiyaç duyuyorsanız bilgileri adım adım, küçük küçük almanız ziyaretçiniz için psikolojik olarak daha kolay gelecektir. 

2. Ödeme güvenliği

Müşteriler ödeme güvenliği konusunda her zaman endişelidir. En ufak bir faullü bir şeyle karşılaşırlarsa, siteyi terk edebilirler. Şüphenin en yaygın nedeni, bir SSL sertifikasının olmamasıdır. Tasarım kusurları ve modası geçmiş düzen de güvensizliğe neden olabilir.

Çözüm: Müşterilerin endişelerini azaltmak için güvenli bir ödeme ağ geçidi entegre edin. Ayrıca, e-ticaret sitenizde gerçek müşteri geri bildirimlerini ve referanslarını göstermelisiniz. Bu sizi güvenilir bir e-mağaza olarak temsil eder. Ayrıca, işletmenizin davranışının kanıtı olarak çeşitli kullanıcı yorumları ekleyebilirsiniz.  

3. Yükleme süresi

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi, her müşterinin arzusudur. Bununla birlikte, her sayfanın yüklenmesi çok uzun sürerse, ziyaretçilerin ilgisini kaybedip ayrılması kaçınılmazdır.

Kotu skorlar E-Ticaret Nasıl Yapılır Ajansara
Örneğin: Size referans olarak gösterdikleri siteleri GTmetrix‘ten test edin. Eğer kötü skorlara sahiplerse ve bahane üretip, ukalalık yapıyorlarsa hemen uzaklaşın bu şirketten.

Çözüm: Müşterileriniz için hızlı bir site oluşturun. İçeriğinizi ve görsellerinizi sıkıştırarak optimize (java&css minify) edin. Ayrıca, HTTP isteklerini en aza indirmeli ve site hızını artırmak için tarayıcı önbelleğini (Browser cache) kullanmalısınız. 

4. Aşırıya kaçan tasarım

Bazı e-ticaret mağazaları benzersiz bir web sitesi tasarlamak isterler, ancak bunu yaparken sitenin gezinmesiyle ilgili birkaç kötü karar verirler. Standart dışı tasarım, gezinme çubuğundaki birden çok nesne, genel terimler vb. gibi hatalar yalnızca kullanıcılar için kafa karışıklığına neden olmakla kalmaz, aynı zamanda arama motoru tarayıcılarını da geciktirebilir.

Çözüm: Site tasarımında aşırı derecede yaratıcı olmaktan kaçının. Gezinmeyi basitleştirmek için bir arama seçeneği eklemek en iyisidir. Ayrıca, sitenin tüm sayfalarında tekdüzelik sağlayın. Sitenin akıllı telefonlardaki işleyişini belirlemek için mobil navigasyonu ve uyumluluğu test etmeyi unutmayın. 

5. Yetersiz ayrıntı

İyi tasarlanmış bir sayfa, listelenen hizmetler veya ürünler hakkında yeterince ayrıntı bulamazlarsa potansiyel müşterileri getirmede başarısız olabilir. 

Çözüm: Ayrıntılı bir açıklama, herhangi bir ek maliyetin net bir şekilde ayrılması ve nihai miktarın tam olarak açıklanması gibi ürün listelemesinin her bölümünü kapsayan kusursuz bir içerik stratejisi geliştirmek çok önemlidir. 

<< Dijital Ajanslar Kapsamlı Rehber >>

<< E-Ticaret Siteleri Fiyatları Kapsamlı Rehber >>

<< Yazılım Ajansları Kapsamlı Rehber >>

2021 Yılı E-Ticaret Sitesi Fiyatları Ayrıntılar için teklif alınız
Yöntemler Kimler İçin Artıları Eksileri Kurma Maliyeti Yıllık Maliyet
Hazır>T-Soft Orta ve Büyük ölçekli şirketler Geniş ölçekli entegrasyon ve özellikler, Destek sistemi Çok yüksek fiyatlar, entegrasyonlar ve modüllerin maliyetli olması 10.500-80.000 4.700-25.000
Hazır>Ticimax Küçük, Orta ve Büyük ölçekli şirketler Geniş ölçekli entegrasyon ve kullanım kolaylığı, Tasarım modülü, Destek sistemi Düşük paketlerde kısıtlı özellikler Yok 1.799-6.799
Hazır>İdeasoft Küçük, Orta ölçekli şirketler Kullanım kolaylığı, Destek sistemi Düşük teknoloji, çağ gerisi tasarımlar Yok 1.800-7.250
WordPress Çok küçük bütçeli tek kişilik girişimler Çok düşük maliyetler Geliştirici olmalı ve zaman harcamalısınız 300-1.000 300-1.000
Magento Küçük ve büyük bütçeli, özelleştirme isteyen kuruluşlar Ölçeklenebilir maliyetler ve dünya ile aynı anda teknoloji geliştirme Geliştirici ve grafiker takımı çalıştırmalısınız 2.000- 50.000 300 + Çalışanlar
Özel yazılım Kendi özel ihtiyaçları bulunan orta büyüklükteki şirketler Back-end ve Front-end özelinde esnek, ihtiyaca göre uygulamalar Yüksek maliyetli, anlaşmanızı bozduğunuzda yeni ajans bulmakta zorlanabilir sıkıntı yaşabilirsiniz. Kuaför ve berberler gibi yazılımcılarda işi aldıktan sonra bir önceki uzmana suç atma eğilimindedirler. ( İşi yeni ajansa vermeden bu noktaların üzerinden geçin) 80.000 30.000
Başlıklar
Projenize uygun yazılım şirketlerinden teklif alın

Projeniz için ücretsiz fiyat teklifi alın

Hemen Teklif Alın!

1
2
3
4
Ajans Kategorisi

Ajans kategorisini seçmekle başlayın,

Hizmetler

İstediğiniz hizmeti seçin,

Önceki
Detaylar

Aradığınız hizmeti daha iyi anlamak istiyoruz,

Önceki
Devam
İletişim Bilgileri

Size ulaşmamız için iletişim bilgilerinize ihtiyacımız var

Gönder
Önceki