Yorum Kuralları

Katkılarınıza değer veriyor ve sizin gibi profesyonellerle etkileşimde bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca Ajansara’ya, seyahat öneri ve bilgileri için güvenli ve güvenilir bir kaynak olmasını sağlamak istiyoruz. Bu hedefe ulaşmamıza yardımcı olmak için Ajansara’ya Gizlilik Politikası‘na ve yorumlarla ilgili aşağıda yer alan kurallara uymanızı rica ederiz:

 

Ticari Amaç Gütmeyen

Salt tanıtım amaçlı içerik veya bağlantılar içeren değerlendirmelere izin verilmez.

İlgili

Değerlendirmelerinizin konu ile ilgili arayış içinde pazarlama profesyonellerine faydalı olmasına dikkat edin. Pazarlama profesyonellerinin, yorumunuzu, söz konusu işletmede yaşanan deneyimin nasıl bir şey olduğunu anlamak için okuduklarını unutmayın. Bu nedenle, lütfen siyaset, ahlak, din ya da daha geniş kapsamlı sosyal konular hakkında kişisel fikirlerinizi belirtmeyin. Yorum denetim politikalarımızla ilgili olarak Ajansara’ya sormak istediğiniz soru veya paylaşmak istediğiniz yorumunuz varsa İletişim Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ajansara kullanıcılarına yönelik soru ya da yorumlarınızı formlarımız aracılığı ile gönderebilirsiniz.

 

Tarafsız

Yorumlar en çok tarafsız öneriler içerdiğinde faydalı olur. Bir işletmenin sahibi olan veya işletmeyle ilişkisi olan bireylerin veya tüzel kişilerin kendi işletmeleri ya da rakip işletmeler hakkında yorum yazmasına izin vermeyiz. Bir kayda ilişkin şantaj yapmak amacıyla yazılan yorumlar yayımlanmaz. Bir yorumun sahte olduğundan şüpheleniyorsanız veya Ajansara’ya yorum yazma kurallarına uymadığına inanıyorsanız her yorumun altında bulunan destek@ajansara.com ‘a bildirebilirsiniz.

 

İlk Elden

Topluluğumuz sizin deneyimlerinizi duymak istiyor. Yani vereceğiniz bilgiler ilk elden bilgiler olmalı, söylenti veya başka kaynaklardan alıntı olmamalıdır. Lütfen yalnızca yaşadığınız önemli deneyimlere ilişkin yorumlar yazın ve diğer gezginlerin önerilerinizi faydalı bulmasına yetecek derecede ayrıntı eklemeye özen gösterin.

 

Okuması Kolay

Yorumlarda kullanılacak karakter sayısı için belli bir sınırımız bulunmaktadır. Dolayısıyla aldığınız hizmet ilgili ayrıntıları sağlarken bu sınırlamaya uyun ve gereksiz karakter veya boşluk kullanmaktan kaçının.

 

Ajansara’da Kayıtlı

Gönderimler, doğrudan deneyim yaşanan işletmeyle ilgili olmalıdır, o yüzden lütfen içeriğinizi Ajansara’da doğru kaydın sayfasına gönderdiğinize emin olun. Sitemizdeki belirli bir işletmeye yönelik olarak gönderilen içerik, kayıt koşullarımıza uygun bir Ajans veya Tedarikçi ile ilgili olmalıdır.

 

Güncel

İçeriği okuyucularımız için güncel tutmak istediğimizden, sizden, içinde bulunduğunuz yıl veya en fazla iki yıl içinde yaşadığınız deneyimleriniz hakkında yorum yazmanızı rica ediyoruz.