Yardım Merkezi

Ajansara.com, reklam, pazarlama, dijital strateji, web tasarımı, mobil pazarlama, içerik pazarlaması, markalama, ambalaj tasarımı dahil olmak üzere 1000’in üzerinde alanda, hizmet sağlayıcıları (ajanslar olarak da bilinir) bir araya getiren online platformdur. Gelişmiş filtre özelliği ile şirketlerin pazarlama departmanlarında görev alan yöneticiler kendilerine en uygun ajansları bulabilir, aldıkları hizmeti yorumlayabilirler. Böylelikle ajansara.com, istikrarlı olarak en iyi hizmeti veren ajansların öne çıkmasını sağlar. Bunun dışında ajans ekosisteminde bulunan çalışanların kendilerini geliştirmelerini sağlayacak yazılar,araştırmalar ve raporlar yayımlar.

Ajansara.com, pazarlama yöneticileri ve ajanslar başta olmak üzere iletişim  sektörüne hizmet eden çalışanlar ve meraklıları tarafından kullanılıyor. Ajanslar yeteneklerini göstermek ve müşterilerle bağlantı kurmak için ajansara.com’u kullanıyor. Pazarlama yöneticileri ise hizmet alımlarında hızlı bir şekilde ajansları araştırıp kararlarını verebiliyorlar. Bunun haricinde ajansara.com’da bulunan binlerce blog yazısı ajanslarda ve markalarda çalışan kişilere rehberlik eder.

Ajansara.com, hizmet veren on binlerce ajans içinde pazarlama yöneticilerinin doğru ajansı bulmasına yardımcı olmak için kuruldu. Şirketlerin doğru hizmet verecilerden hizmet almasını sağlayarak, ajans sektöründe pozitif bir seleksiyon oluşturmayı amaçlar. Bunun haricinde ajansara.com’un uzun vadede hedefi ajans sektörüne fiyatlandırma ve hizmet kalitesine standartlar getirerek, ajansların verdikleri hizmet kalitesinin sürdürülebilirliğini garanti altına almak.

Ajansara’da ajanslar kullanıcı tarafından pek çok şekilde sıralanabilir. Şehir, değerlendirme puanı, minimum hizmet bedeli, uzman olunan sektörler, hizmetler gibi pek çok kategoride kullanıcı sıralama yapabilir. Ama en önemli olan sıralama değerlendirme puanı sıralamasıdır. Kullanıcılar ajansların daha önceden aldıkları yorumlara göre sıralama yaparak en stabil ve güvenilir ajansı bulma eğilimindedirler.

Müşteri değerlendirmesi öncelikle veri bankamızda toplanır. Sonrasında bu değerlendirmenin bir kopyası yapılan bir yanlışlığı önlemek için formu dolduran müşteriye, bir kopyası değerlendirmenin yapıldığı ajansa gönderilir. Ajans yorum yapan müşterinin kendi müşterisi olduğunu onayladıktan sonra ve ajanslara.com yorum yapan kurumun kimliğini/güvenilirliğini katı kuralları karşılacak şekilde kontrol ettikten sonra değerlendirme yayımlanır. Eski çalışanların ve ajanslardan eskiden hizmet almış olan müşterilerin yaptığı yorumları yayımlamıyoruz.

Evet yapabilirsiniz. Ajansın müşterisi olduğunuz onaylandıktan sonra, kurum adı, marka, yapılan hizmet ya da üretilen herhangi bir şeyi paylaşmadan, hizmeti aldığınız ajansı değerlendirebilirsiniz.

Ajanslar potansiyel müşterileri ile markalar en iyi ve kanıtlanmış hizmet kalitsi ile buluşur.  Ajanslar Platinum, Elite, Basic üyelik paketlerini alarak diğer potansiyel müşterilerine ulaşma olasılıklarını artırabilirler.

Şehir, değerlendirme puanı, minimum hizmet bedeli, uzman olunan sektörler, hizmetler gibi pek çok kategoride kullanıcı sıralama yapabilir. Ama en önemli olan sıralama değerlendirme puanı sıralamasıdır. Kullanıcılar ajansların daha önceden aldıkları yorumlara göre sıralama yaparak en stabil ve güvenilir ajansı bulma eğilimindedirler. Marka ve kurumlara önerimiz kendilerine uygun 3 ajans belirlemeleridir. Belirlenen 3 ajans ajans arasında konkur yaparak kendilerine en uygun ajansı bulabilirler.

Ajansara.com sadece bir arama motoru ve değerlendirme platformu değildir. Tüm Ajans kategorilerine yönelik kaliteli içerik üretir, rehber hazırlar ve sektörel haberleri paylaşır.

Herhangi bir sorunuz olursa bize destek@ajansara.com‘dan ulaşabilirsiniz.