ajansara önyükleme
Sponsorlu İş İlanı ajansara.com reklam alanları website reklam ver dijital reklamlar 133 konkur ilanı e bülten iş ilanları kariyer iş bul iş ara Ajansara
Sponsorlu İş İlanı ajansara.com reklam alanları website reklam ver dijital reklamlar iş ilanı Ajansara

Sponsorlu İş İlanları

İş İlanı bölümüne sponsorulu iş ilanı verin, iş ilanınız 1 ay boyunca en üstte sıralansın.

Sponsorlu İş İlanı ajansara.com reklam alanları website reklam ver dijital reklamlar iş ilanı kategori banner Ajansara

Kategori Banner

İş ilanı kategorisinde yüksek görünürlük sağlamak istiyorsanız, iş ilanı kategori banner tam size göre. Zengin içeriğinizi 728x90px’lik deva alanda paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu İçerik

Sponsorlu blog ve haber içerikleriniz ajansara.com anasayfasında 10 gün boyunca yayımlanır. Sponsorlu içerikler silinmez, gösterim ve süre limiti bulunmamaktadır. Lansmanlarınız, duyurularınız ve tanıtımlarınız için uygun bir tercih.

Sponsorlu İçerikleri Görüntüle

Ajans Üyelik Seçenekleri

Potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Standart, Basic, Elite ve Premium seçenekleri içinden size en uygun olanını seçin. Standart üyelikte sadece temel özellikler ve sınırlı kullanım söz konusu iken, Premium seçeneğinde ajansara.com üyelik sayfanızı ziyaret eden potansiyel müşterilerinize etkilemenizi sağlayacak zengin içerikler oluşturabilir, Facebook Pixel ve Google Tag ile onlar hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve ulaşabilirsiniz.

Üyelik Seçeneklerini Görüntüle

İş İlanları

İş ilanlarınız sektör çalışanlarıyla buluşsun! Ajansara.com’da iş ilanınızı yayımlayın, sektörü takip eden adaylar başvuruda bulunsun! Kategori banner ile markanız ve ilanlarınıza en yüksek görünürlük sağlayın. Aradığınız doğru takım arkadaşına ulaşın.

Seçenekleri Görüntüle

Yeni gelişmeleri ilk siz öğrenmek ister misiniz?

Anlık bildirime izin verin, en son gelişmeleri kaçırmayın.