SIK SORULAN SORULAR & REHBER

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bize sormanız yeterli! Tüm sorularılarınızı cevaplandırmak ve size yol göstermek için elimizden geleni yapacağız. Aşağıda bulamadığınız bir sorunuz varsa, sorularınızı [email protected]’a yazabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

E-Posta Gönder
ajansara.com-sık-sorulan-sorular-ajansara-nedir-ajans-kaydet

Ajansara Nedir?

Ajansara.com, reklam, pazarlama, dijital strateji, web tasarımı, mobil pazarlama, içerik pazarlaması, markalama, ambalaj tasarımı dahil olmak üzere 1000’in üzerinde alanda, hizmet sağlayıcıları (ajanslar olarak da bilinir) bir araya getiren online platformdur. Gelişmiş filtre özelliği ile şirketlerin pazarlama departmanlarında görev alan yöneticiler kendilerine en uygun ajansları bulabilir, aldıkları hizmeti yorumlayabilirler. Böylelikle ajansara.com, istikrarlı olarak en iyi hizmeti veren ajansların öne çıkmasını sağlar. Bunun dışında ajans ekosisteminde bulunan çalışanların kendilerini geliştirmelerini sağlayacak yazılar,araştırmalar ve raporlar yayımlar.

Ajansara'yı neden kullanmalıyım?

Ajansara.com, pazarlama yöneticileri ve ajanslar başta olmak üzere iletişim  sektörüne hizmet eden çalışanlar ve meraklıları tarafından kullanılıyor. Ajanslar yeteneklerini göstermek ve müşterilerle bağlantı kurmak için ajansara.com’u kullanıyor. Pazarlama yöneticileri ise hizmet alımlarında hızlı bir şekilde ajansları araştırıp kararlarını verebiliyorlar. Bunun haricinde ajansara.com’da bulunan binlerce blog yazısı ajanslarda ve markalarda çalışan kişilere rehberlik eder.

Ajansara ne amaçla kuruldu?

Ajansara.com, hizmet veren on binlerce ajans içinde pazarlama yöneticilerinin doğru ajansı bulmasına yardımcı olmak için kuruldu. Şirketlerin doğru hizmet verecilerden hizmet almasını sağlayarak, ajans sektöründe pozitif bir seleksiyon oluşturmayı amaçlar. Bunun haricinde ajansara.com’un uzun vadede hedefi ajans sektörüne fiyatlandırma ve hizmet kalitesine standartlar getirerek, ajansların verdikleri hizmet kalitesinin sürdürülebilirliğini garanti altına almak.

Ajansara'da ajanslar neye göre sıralanıyor?

Ajansara’da ajanslar kullanıcı tarafından pek çok şekilde sıralanabilir. Şehir, değerlendirme puanı, minimum hizmet bedeli, uzman olunan sektörler, hizmetler gibi pek çok kategoride kullanıcı sıralama yapabilir. Ama en önemli olan sıralama değerlendirme puanı sıralamasıdır. Kullanıcılar ajansların daha önceden aldıkları yorumlara göre sıralama yaparak en stabil ve güvenilir ajansı bulma eğilimindedirler.

Ajansara müşteri yorumlarını nasıl topluyor?

Müşteri değerlendirmesi öncelikle veri bankamızda toplanır. Sonrasında bu değerlendirmenin bir kopyası yapılan bir yanlışlığı önlemek için formu dolduran müşteriye, bir kopyası değerlendirmenin yapıldığı ajansa gönderilir. Ajans yorum yapan müşterinin kendi müşterisi olduğunu onayladıktan sonra ve ajanslara.com yorum yapan kurumun kimliğini/güvenilirliğini katı kuralları karşılacak şekilde kontrol ettikten sonra değerlendirme yayımlanır. Eski çalışanların ve ajanslardan eskiden hizmet almış olan müşterilerin yaptığı yorumları yayımlamıyoruz.

Adımı paylaşmadan bir ajansa yorum yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Ajansın müşterisi olduğunuz onaylandıktan sonra, kurum adı, marka, yapılan hizmet ya da üretilen herhangi bir şeyi paylaşmadan, hizmeti aldığınız ajansı değerlendirebilirsiniz.

Ajansara, ajansların kötü incelemelerini kaldırıyor mu?

Hayır. Ajansara.com, herhangi bir kişi, kurum, kuruluşun çıkarlarını korumak için kamuoyunu yanlış ve ya eksik bir şekilde bilgilendirmez, manipüle etmez. Değerlendirme yapan kurum, marka haricinde herhangi bir şekilde yapılan olumsuz yorumu kaldırmıyoruz.

Ajansara işime nasıl katkıda bulunabilir?

Ajanslar potansiyel müşterileri ile markalar en iyi ve kanıtlanmış hizmet kalitsi ile buluşur.  Ajanslar Platinum, Elite, Basic üyelik paketlerini alarak diğer potansiyel müşterilerine ulaşma olasılıklarını artırabilirler.

Bana uygun ajansı nasıl bulabilirim?

Şehir, değerlendirme puanı, minimum hizmet bedeli, uzman olunan sektörler, hizmetler gibi pek çok kategoride kullanıcı sıralama yapabilir. Ama en önemli olan sıralama değerlendirme puanı sıralamasıdır. Kullanıcılar ajansların daha önceden aldıkları yorumlara göre sıralama yaparak en stabil ve güvenilir ajansı bulma eğilimindedirler. Marka ve kurumlara önerimiz kendilerine uygun 3 ajans belirlemeleridir. Belirlenen 3 ajans ajans arasında konkur yaparak kendilerine en uygun ajansı bulabilirler.

Ajans aramanın dışında başka ne gibi hizmetlerden faydalanabilirim?

Ajansara.com sadece bir arama motoru ve değerlendirme platformu değildir. Tüm Ajans kategorilerine yönelik kaliteli içerik üretir, rehber hazırlar ve sektörel haberleri paylaşır.

Ajansara'ya, ajansımı nasıl üye yapabilirim?

Ajansınızı, ajans kayıt formunu doldurarak kayıt edebilirsiniz. Kaydınız incelendikten sonra herhangi bir sorun bulunmazsa, ajansınızın bilgileri yayımlanır. Eğer eksik bilgi varsa ve ajansara.com ekibi incelemeleri başvuruda herhangi bir aykırı bilgi olması durumunda ajansınızın bilgileri yayımlanmaz, sizden gerekli düzeltmeler talep edilir.

Ajansara'da bulunan bir ajansa nasıl yorum yapabilirim?

Değerlendirmenizi, ajans değerlendirme formunu doldurarak yapabilirsiniz. Değerlendirmeniz incelendikten sonra herhangi bir sorun bulunmazsa, değerlendirmeniz yayımlanır. Eğer ajans hakkında bildirmiş olduğunuz değerlendirmede, aykırı bir durum olması halinde( Yorumda bulunmuş olduğunuz Ajansın sizi müşterisi olarak onaylamaması ve  ajansaranın değerlendirme formunda istediği kanıtları sunmamanız durumunda) ajansara.com ekibi sizinle iletişime geçerek süreç hakkında bilgilendirir.

REHBER

Sık Sorulan Sorular Ajansara Panel Bilgilendirme Ajansara

DEĞERLENDİRME SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Her şeyden önce değerlendirmenin yayımlanabilmesi içi ajansın, ajansara’ya kendisinin başvurarak kayıt olması gerekir. Eğer ajans, ajansara’ya editörlerimiz tarafından eklendiyse müşteri ajansa yorum yapamaz. Eğer ajansın kendisi ajansara’da yer almak istemiyorsa yapılan yorum ajans sisteme kayıt oluncaya kadar bekletilir. Eğer bir ajans ajansara’ya ısrarlarınıza rağmen kayıt olmuyorsa, geçmişteki müşterilerinden veya sizden gelen değerlendirmelerin olumsuz olabileceğinden çekiniyor olabilir. Bu konuyu ajans ile çalışmadan önce göz önünde bulundurmanızı dileriz. Dileğimiz, işini layıkıyla yapan ajansların öne çıkması.

peki-nasıl-ajansara-nasıl-değerlendirme-yapılıyor

İçerik Gönderme Kuralları

  1. Gönderilen içerikleri yayımlama veya yayımlamama hakkında ajansara’ya aittir.
  2. İçeriklerin sorumluluğu tamamen gönderene aittir. Bunun için “Kullanıcı Sözleşmesi” bölümüne bakınız.
  3. Gönderilen içeriklerde değişik yapmanız istenebilir. Bu gibi durumlarda Ajansara sizinle iletişime geçecektir.
  4. Paylaşılan içerikler sadece ajans/firma web sayfanızda yer alamalı ve orijinal içerik olmalıdır. Minumum 800 karaketer içermelidir.
  5. Paylaşılan içerikler Ajansara ekosistemi ile ilgili olmalıdır. Ajanslar’a faydalı olmayacak veya pazarlama profesyonellerinin ilgisini çekmeyecek , konu dışı kalan içerikler ajansara tarafından kabul edilmeyecek ve neden kabul edilmediği size bildirilecektir. Gerekli düzenlemeleri yapıp içeriğinizi yayına alabilirsiniz.
  6. Herhangi bir sorunuz olması hakkında bizimle [email protected]‘dan iletişime geçebilir veya bizi 0212 278 88 36 numaralı telefondan arayabilirsiniz.
Sık Sorulan Sorular sahtecilik Ajansara
Sık Sorulan Sorular yorum yapmak için rüşvet verme Ajansara
Sık Sorulan Sorular yorum için tehtid ve zorlama Ajansara
Sık Sorulan Sorular yanlı olarak yorum yapmak Ajansara

Yeni gelişmeleri ilk siz öğrenmek ister misiniz?

Anlık bildirime izin verin, en son gelişmeleri kaçırmayın.