HomeNetflix Türkiye’nin ikinci orijinal dizisi olan Atiye’nin fragmanı yayınlandı
Atiye-netflix-fragman-konusu

Netflix Türkiye’nin Ikinci Orijinal Dizisi Olan Atiye’nin Fragmanı Yayınlandı

190’dan fazla ülkede hizmet veren Netflix, ikinci Türk dizisi olan Atiye için geri sayımı başlattı. Baş rolünde Beren Saat’in yer almış olduğu Atiye ilk fragmanı seyirci ile buluştu. Atiye’nin 27 Aralık’ta seyirci ile buluşması planlanıyor.

ATİYE KONUSU NEDİR?

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da mütevazı ve mutlu bir yaşam sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de meydana getirilen bir keşifle yaşamı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten kazıbilimci Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan vakalar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Bugün ise 27 Aralık tarihinde Netflix seyircileriyle buluşacak olan Netflix Türkiye’nin ikinci orijinal dizisi Atiye’nin 50 saniyelik bir Teaser’ı gösterildi. Oldukça garip bir mevzuya haiz olan Atiye, genç ve güzel bir ressamın sürükleyici ve mistik öyküsünü mevzu alıyor.

Dizinin başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür‘un yer aldığını ve kadrosunda Metin AkdülgerMelisa ŞenolsunTim SeyfiBaşak KöklükayaCivan Canova ve Meral Çetinkaya benzer biçimde adların bulunduğunu da ekleyelim.

Dizinin yayınlanmasına 1 aydan kısa bir süre kalmış olduğu düşünüldüğünde önümüzdeki dönemlerde başka fragman ve Teaser’lar ile karşılaşabileceğimizi de ekleyelim. Netflix’in kendi YouTube hesabı tarafınca paylaşılan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.


Yeni gelişmeleri ilk siz öğrenmek ister misiniz?

Anlık bildirime izin verin, en son gelişmeleri kaçırmayın.