ajansara önyükleme

BAŞARMAN İÇİN;

İyi bir aileye.

Ailen senin için en iyisini yapmaya çalışmış olabilir, olmayabilir de. Kaynakların yeterli olmuş olabilir, olmayabilir de… Sevgisiz, yalnız, kavga içinde büyümüş olabilirsin. Varlıklı, itibarlı bir ailede doğmadığın için onları suçlama.. Onları suçlamak hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Oldukları gibi kabul et, onlarla barış.

İyi okullarda okumaya.

Çok iyi okullarda okumuş olman başarıyı garantilemez. İlham verici eğitmenlerle karşılaşmak gerçekten zor… Kötü okullarda okumuş olmanında hiçbir önemi yok. İnan hiçbir seçim şansın yoktu. Çalışmamışta olabilirsin. Kendini suçlama. Öğrenmeye şimdi başla.

Başarılı bir geçmişe.

Küçüklüğünden itibaren sokakta oynadığın oyundan, okuluna, ilişkilerine, yaptığın projeye veya işinde hiç başarılı olamadın belki. Kendini başkalarıyla kıyaslama. Bir şeyde başarılı olman için geçmişindeki başarısızlıklarının bir önemi yok. Gelecektekilerinde.

Zeki olmaya.

Zeki olmana gerek yok. Kendini sıradan, hatta düşük seviyeli görebilirsin. Zeka başarılı olmana yardımcı olabilirde olmayabilirde. Bunu bilemezsin. Kendini olduğun gibi kabul et. Kendinle barış.

Farklı düşünmeye.

Farklı bir şey düşünmene, bir fırsatı görmene ihtiyacın yok. Şimdiye kadar yapılmış pek çok güzel şey, pek çok güzel söz var. Olanı kullan. Daha iyisini yap. Fırsatlar her yerde.

İyi insan ilişkilerine.

Özel hayatında ve ofiste insanlar seni sevmiyor, izlemiyor, dinlemiyor ya da saygı göstermiyor olabilir. İnsanları sevmek zorunda değilsin, başarı için onlardan yardım alabilir, onlara yardım edebilirsin. Yalnız olabilirsin. İlerle. İnsanlar etrafında toplancaklar.

İHTİYACIN YOK.

Planla.

Nelere ihtiyacın olduğunu belirle ve hedefin için nasıl bir yol izlemen gerektiğine karar ver. Planına sadık kal.

Disiplinli ol.

Yaptığın planı uygula. Ne olursa olsun ipleri bırakma. Ne kadar düşersen düş yine ayağa kalk. Kendine hedefini durmadan hatırlat. Hedefini unutma.

Sıkı çalış.

Yaptığın işe odaklan. Sadece işini düşün. Dikkatini dağıtma. Kendini kandırmak ya da yapmış olmak için değil öğrenmek, üretmek için çalış. Şikayet etme.

Tutarlı ol.

Devam et. Sadece devam et. Zaman alabilir. 1 günde çözeceğin sandığın şeyler yılını, yıllarını alabilir. Bırakma. İlerlemeye devam et. Birgün sonuna geleceksin. Kendine inan.

Asla vazgeçme.

Tutarlılık ve zaman sana ödülünü verecektir. Başkalarının olumsuz sözlerine ve altı boş eleştirilerine kulak asma. Ama her şeyden önce iyi ol. İyi olmazsan her zaman başa döneceksin.

YETERLİSİN, DEĞERLİSİN, BAŞARABİLİRSİN.

Sevgilerimizle, Ajansara Ailesi .)

Yeni gelişmeleri ilk siz öğrenmek ister misiniz?

Anlık bildirime izin verin, en son gelişmeleri kaçırmayın.